Polska
+48 502 323 180

Atrakcja na wesele

Atrakcja na wesele

Atrakcja na wesele - pokaz samby 100% Samba Show

Pokaz tańca na weselu to coraz popularniejsza atrakcja weselna. Pary Młode bardzo często dzwonią do nas już prawie że zdecydowane na taką formę niespodzianki dla swoich Gości. My tylko pomagamy podjąć decyzję już na 100%  🙂 

Nasze pokazy na przyjęciach weselnych to bardzo elegancka i widowiskowa forma pokazu samby brazylijskiej. Kolorowa, dynamiczna i atrakcyjna zarówno dla najmłodszych (dzieci uwielbiają nasze stroje pełne cekinów i szeleszczących elementów). Najstarsi członkowie rodziny są bardzo zaskoczeni i często mówią, że „czegoś takiego to jeszcze nie wiedzieli”

Pokaz samby na weselu

 

Jak wygląda nasze show na przyjęciu weselnym? Zerknijcie na film obok. Właśnie tak 🙂 To tylko oczywiście urywek naszego show. Na Waszym przyjęciu możemy zrealizować 1 lub 2 pokazy taneczne. Dodatkowo możemy przeprowadzić krótką naukę tańca, chwilkę pobawimy się razem i potańczymy wspólnie śmieszne choreografie). Brzmi fajnie?

Istotne informacje w obecnej sytuacji (aktualizacja 28.04.2021)

TAK – występujemy również na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala i miejsce przeznaczone na nasz pokaz nadaje się do tańca na wysokich obcasach. Przestrzeń – ogródek restauracyjny lub namiot, powinien być nagłośniony. 

TAK – występujemy na małych przyjęciach nawet dla 25 osób. 

UWAGA: nie wliczamy się w limit gości na weselu, jesteśmy traktowane jako „obsługa”. 

TAK – dojeżdżamy w każdy zakątek Polski (jesteśmy z Warszawy)

Nasz pokaz na cudownym weselu w 2020

Jeśli szukacie naprawdę wyjątkowej niespodzianki dla swoich Gości, zawsze chcieliście zobaczyć sambę na żywo lub po prostu lubicie dobrą zabawę do brazylijskich rytmów – zapraszamy do kontaktu. 

Cennik: tutaj znajdziecie informację o tym, czemu na naszej stronie nie umieszczamy ceny pokazów.

Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę na uświetnienie Waszego Wyjątkowego Dnia! 

Kilka opinii o naszych pokazach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *