Polska
+48 502 323 180

Atrakcja na wesele

Atrakcja na wesele

Atrakcja na wesele - pokaz samby 100% Samba Show

Pokaz tańca na weselu to coraz popularniejsza atrakcja weselna. Często pytacie nas o to, czy aby na pewno takie show spodoba się Waszym rodzicom, co powiedzą ciocie i wujkowie. TAK – wszystkim się spodoba, gwarantujemy 🙂 Dlaczego?

Nasze pokazy na przyjęciach weselnych to bardzo elegancka i widowiskowa forma pokazu samby brazylijskiej. Kolorowa, dynamiczna i atrakcyjna zarówno dla najmłodszych (dzieci uwielbiają nasze stroje pełne cekinów i szeleszczących elementów). Najstarsi członkowie rodziny są bardzo zaskoczeni i często mówią, że „czegoś takiego to jeszcze nie wiedzieli”. 

Pokaz samby na weselu

 

Jak wygląda nasze show na przyjęciu weselnym? Zerknijcie na film obok. Właśnie tak 🙂 To tylko oczywiście urywek naszego show. Na Waszym przyjęciu możemy zrealizować 1 lub 2 pokazy taneczne. Dodatkowo możemy przeprowadzić krótką naukę tańca, chwilkę pobawimy się razem i potańczymy wspólnie brazylijskie choreografie. Brzmi fajnie?

Poniżej przykład jednej z naszych stylizacji, idealnych na wesela

Jeśli szukacie naprawdę wyjątkowej niespodzianki dla swoich Gości, zawsze chcieliście zobaczyć sambę na żywo lub po prostu lubicie dobrą zabawę do brazylijskich rytmów – zapraszamy do kontaktu. Mamy również zabudowane wersje strojów (sukienki brazylijskie) jeśli obawiacie się reakcji ze strony rodziny. Ceny są zależne od ilości tancerek (zazwyczaj występujemy w składzie 2 lub 3 tancerek) oraz lokalizacji Waszego przyjęcia (jesteśmy z Warszawy, dojeżdżamy w każdy zakątek Polski). 

 Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę na uświetnienie Waszego Wyjątkowego Dnia! 

Kilka opinii o naszych pokazach.

pokazy samby opinie
pokazy samby opinie
pokazy samby opinie
pokazy samby opinie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *