Polska
+48 502 323 180

O nas

Pokazy Samby | 100% Samba Show

100% Samba Show to profesjonalna grupa taneczna prezentująca piękno brazylijskiej samby w bardzo eleganckim i widowiskowym wydaniu.

Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach. I Ty możesz się o tym wkrótce przekonać.

Nasza grupa pokazowa powstała ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na polskich scenach autentycznego show brazylijskiego. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz instruktorskie tancerek tańczących w naszym zespole – 100% Samba Show to projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej. Nasze występy cechuje najwyższy poziom taneczny oraz oryginalne choreografie brazylijskie.

Liderki grupy, Agnieszka i Kasia w 2016 tańczyły podczas parad karnawałowych w Brazylii, na co dzień uczą tańca w szkołach tańca ale też cały czas się dokształcają się pod okiem brazylijskich mistrzów samby.

Spektakularne pokazy taneczne w wykonaniu 100% Samba Show to idealne rozwiązanie na oprawę artystyczną eventów firmowych czy rodzinnych uroczystości.

Występujemy na kilkudziesięciu eventach rocznie, nasze choreografie tworzymy tak by show było prawdziwym widowiskiem, o którym się potem wspomina przez wiele dni.

Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni.

100% Samba i 100% jakości

Zapraszamy do współpracy