O nas

Pokazy Samby | 100% Samba Show

100% Samba Show to jedyny taki projekt taneczny na polskim rynku eventowym prezentujący piękno brazylijskiej samby w możliwie eleganckim wydaniu.

Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach. I Ty możesz się o tym wkrótce przekonać.

Nasza grupa pokazowa powstała ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na polskich scenach  autentycznego show brazylijskiego. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz instruktorskie tancerek tańczących w naszym zespole – 100% Samba Show to projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej. Nasze występy cechuje najwyższy poziom taneczny oraz oryginalne choreografie brazylijskie.

Liderki grupy, Agnieszka i Kasia w 2016 tańczyły w paradzie karnawałowej w Três Rios (Brazylia). Czyż to nie najlepsza rekomendacja jakości ich samby? Współpracujemy na stałe z tancerkami, które występują z najlepszymi grupami samby w Wielkiej Brytanii. Na co dzień uczymy tańca ale też cały czas się dokształcamy pod okiem brazylijskich mistrzów samby.

Spektakularne pokazy taneczne w wykonaniu 100% Samba Show to idealne rozwiązanie na oprawę artystyczną eventów firmowych czy rodzinnych uroczystości.

Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni.

100% Samba i 100% jakości

Zapraszamy do współpracy

 

 

Podziel się: