Polska
+48 502 323 180

O nas

Pokazy Samby Brazylijskiej | 100% Samba Show

100% Samba Show to profesjonalna grupa taneczna prezentująca piękno brazylijskiej samby w bardzo eleganckim widowiskowym wydaniu. 

Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach. I Ty możesz się o tym wkrótce przekonać.

Nasza grupa pokazowa powstała w 2014 r. ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na polskich scenach autentycznego show brazylijskiego. Połączyłyśmy energię dwóch zespołów tanecznych, które do tamtej pory ze sobą rywalizowały. Z tego pomysłu powstała idealna mieszanka, która niezmiennie zachwyca każdą publiczność. 

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz instruktorskie tancerek tańczących w naszym zespole (jesteśmy profesjonalnymi instruktorami samby, zumby, tańca brzucha ), 100% Samba Show to projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej. Nasze występy cechuje najwyższy poziom taneczny oraz oryginalne choreografie brazylijskie. 

 

Spektakularne pokazy taneczne w wykonaniu 100% Samba Show to idealne rozwiązanie na oprawę artystyczną eventów firmowych czy rodzinnych uroczystości.

Występujemy na kilkudziesięciu eventach rocznie, nasze choreografie tworzymy tak by show było prawdziwym widowiskiem: dynamicznym, błyszczącym, sexy i zatem eleganckim. 

Takiej drugiej samby w Polsce po prostu nie znajdziecie. 

Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni.

100% Samba i 100% jakości

Zapraszamy do współpracy

Pokazy samby